Przenośnik taśmowy, pryzmownik

Strona główna/Transport i wyładowywanie/Przenośnik taśmowy, pryzmownik
Przenośnik taśmowy, pryzmownik 2017-03-09T13:40:28+00:00

Project Description

Przenośniki taśmowe MACHINES PIÓRO

Pryzmownik

W trosce o zapewnienie kompletnej oferty naszych urządzeń do obróbki warzyw, w ofercie firmy MACHINES PIÓRO nie mogło zabraknąć pryzmowników i przenośników taśmowych. Urządzenia te stanowią niezbędny element wyposażenia linii transportowych warzyw, w znacznym stopniu usprawniając odbiór, rozładunek oraz czyszczenie lub zbiory warzyw okopowych. W naszej ofercie prezentujemy Państwu wysokiej jakości pryzmownik z przenośnikiem taśmowym, pozwalający na szybkie, sprawne i całkowicie bezproblemowe transportowanie warzyw na pryzmy i do miejsc ich składowania.

Przenośnik taśmowy do transportu warzyw – podstawowe parametry:

  • długość 950 cm,
  • szerokość robocza 65 cm,
  • taśma pracuje w korycie w wształcie litery U,
  • hydrauliczne podnoszenie całego przenośnika na max wysokość 500 cm,
  • regulowany kąt końcówki taśmy,
  • w standardzie podwozie jezdne, ręczna pompa hydrauliczna oraz płynna regulacja szybkości taśmy.

Solidne i niedrogie pryzmowniki

Biorąc pod uwagę powyższe parametry, możemy zaproponować ten niezwykle solidny i bogato wyposażony przenośnik taśmowy do małych, średnich i dużych gospodarstw rolnych, a także do firm produkcyjnych i przetwórni warzyw czy owoców. Wysoka jakość wykonania, solidna konstrukcja oraz bogate możliwości adaptacyjne sprawiają, że pryzmownik marki MACHINES PIÓRO doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego i sprawnego transportu dużych ilości warzyw.

Szerokość robocza naszego pryzmownika to aż 65 cm. Dzięki temu jednorazowo transportowana może być znaczna ilość warzyw, co pozwala skracać czas całego procesu. Dodatkowo, w oferowanym przez nas urządzeniu istnieje możliwość płynnej regulacji szybkości pracy taśmy. Można więc dostosować prędkość transportową do rodzaju warzyw, ich wielkości oraz ilości. Posiadając urządzenie z tak bogatymi możliwościami konfiguracji, procesy związane z obróbką, transportem oraz rozładunkiem warzyw odbywają się znacznie sprawniej.

Nasze przenośniki taśmowe posiadają długość 950 cm, co pozwala transportować warzywa na większą odległość i w pełni wykorzystać potencjał placu lub składowiska. Oczywiście, na Państwa życzenie, jesteśmy w stanie wykonać maszynę o innej długości, optymalnie dostosowanej do Państwa potrzeb i preferencji. Konstruując nasze pryzmowniki, na pierwszym miejscu stawiamy najwyższą jakość w niskiej cenie. Właśnie dlatego oddajemy w Państwa ręce maszynę kompletną, wykonaną zgodnie z najwyższymi standardami oraz dostępną w atrakcyjnej cenie. Oferujemy również kompleksowe przeglądy techniczne oraz serwis pogwarancyjny, wykonywany przez doświadczonych specjalistów. Jeśli potrzebują Państwo większej ilości informacji na temat naszych przenośników taśmowych, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tego oraz innych urządzeń oferowanych przez firmę MACHINES PIÓRO.

Project Details