Przenośnik taśmowy, pryzmownik

Strona główna/Transport i wyładowywanie/Przenośnik taśmowy, pryzmownik
Przenośnik taśmowy, pryzmownik 2017-04-28T08:16:11+00:00

Project Description

Przenośniki taśmowe MACHINES PIÓRO

Pryzmownik

W trosce o zapewnienie kompletnej oferty naszych urządzeń do obróbki warzyw, w ofercie firmy MACHINES PIÓRO nie mogło zabraknąć pryzmowników i przenośników taśmowych. Urządzenia te stanowią niezbędny element wyposażenia linii transportowych warzyw, w znacznym stopniu usprawniając odbiór, rozładunek oraz czyszczenie lub zbiory warzyw okopowych. W naszej ofercie prezentujemy Państwu wysokiej jakości pryzmownik z przenośnikiem taśmowym, pozwalający na szybkie, sprawne i całkowicie bezproblemowe transportowanie warzyw na pryzmy i do miejsc ich składowania.

Przenośnik taśmowy do transportu warzyw – podstawowe parametry:

  • długość 950 cm,
  • szerokość robocza 65 cm,
  • taśma pracuje w korycie w wształcie litery U,
  • hydrauliczne podnoszenie całego przenośnika na max wysokość 500 cm,
  • regulowany kąt końcówki taśmy,
  • w standardzie podwozie jezdne, ręczna pompa hydrauliczna oraz płynna regulacja szybkości taśmy.

Solidne i niedrogie pryzmowniki

Biorąc pod uwagę powyższe parametry, możemy zaproponować ten niezwykle solidny i bogato wyposażony przenośnik taśmowy do małych, średnich i dużych gospodarstw rolnych, a także do firm produkcyjnych i przetwórni warzyw czy owoców. Wysoka jakość wykonania, solidna konstrukcja oraz bogate możliwości adaptacyjne sprawiają, że pryzmownik marki MACHINES PIÓRO doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego i sprawnego transportu dużych ilości warzyw.

Szerokość robocza naszego pryzmownika to aż 65 cm. Dzięki temu jednorazowo transportowana może być znaczna ilość warzyw, co pozwala skracać czas całego procesu. Dodatkowo, w oferowanym przez nas pryzmowniku istnieje możliwość płynnej regulacji szybkości pracy taśmy. Można więc dostosować prędkość transportową do rodzaju warzyw, ich wielkości oraz ilości. Posiadając pryzmownik z tak bogatymi możliwościami konfiguracji, procesy związane z obróbką, transportem oraz rozładunkiem warzyw odbywają się znacznie sprawniej.

Nasze przenośniki taśmowe posiadają długość 950 cm, co pozwala transportować warzywa na większą odległość i w pełni wykorzystać potencjał placu lub składowiska. Oczywiście, na Państwa życzenie, jesteśmy w stanie wykonać maszynę o innej długości, optymalnie dostosowanej do Państwa potrzeb i preferencji. Konstruując nasz pryzmownik, na pierwszym miejscu stawiamy najwyższą jakość w niskiej cenie. Właśnie dlatego oddajemy w Państwa ręce maszynę kompletną, wykonaną zgodnie z najwyższymi standardami oraz dostępną w atrakcyjnej cenie. Oferujemy również kompleksowe przeglądy techniczne pryzmowników oraz serwis pogwarancyjny, wykonywany przez doświadczonych specjalistów. Jeśli potrzebują Państwo większej ilości informacji na temat naszych przenośników taśmowych, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące tego oraz innych urządzeń oferowanych przez firmę MACHINES PIÓRO.

Project Details